Par Rijas Balli

Rijas Balle ir tradicionālās mūzikas entuziastu izlolots notikums, kur autentiskā vidē satiekas dejotāji ar muzikantiem, kur valda prieks, bezrūpība un brīvība. Šis deju notikums jau ceturto gadu pulcē deju mīļus un muzikantus un tapis ar daudz mīļu un gādīgu roku palīdzību - Andris Rutkovskis, Raimonds Brodužs, Marta Vera Kalniņa, Dāvis Dūka, Dzintra Zveja, Oskars Patjanko un citi. Šogad pasākums notiek Jaunraunā, muižas klēts magazīnā, kas izsenis bijusi graudu kalte, tāpēc jo īpaši atbilst Rijas Balles garšai.

Ja vēlies piedzīvot un sajust, ko nozīmē dejot īstā rijā, izvēlies biļeti un varbūt arī kādu papildus pakalpojumu, apmaksā to ar bankas pārskaitījumu un tiekamies septembrī!  


Iegādāties biļetiRijas Balles norises

Rijas Balle 2023 notiks Jaunraunas muižas klētī. (zem jumta, bet vienīgais sildelements būs pasākuma apmeklētāju karstās sirdis un priecīgie smaidi).

Pasākuma plāns šāds: 15.09.23. vakarā paredzēta deju ballīte, kurā uzstāsies solo mūziķi - Raitis Sondors, Rolands Zelčs, Andris Rutkovskis, Pēteris Narubins, Oskars Patjanko, kā arī divas Rijas Balles pionieru kapelas - Brička un Dandari. (mākslinieku secība vēl tiks precizēta) 

16.09.23. diena solās būt piesātināta ar dažādiem notikumiem: diskusija, trīs deju meistarklases, zolītes turnīrs, muzikantu saspēle un, protams,  lielā deju balle. Apmeklētāju kājas un sirdis lustinās un kustinās mūziķi gan no Latvijas, gan kaimiņzemēm: Sprycauka (LT), Alamakstud Härrad (EE), Brička, Dandari, Dace Prūse, Ududu, Inese un Kristaps Gaiļi. 

Pasākumu rīko biedrība "Ķekavas muzikanti", sadarbībā ar deju folkloras kopu "Dandari" un biedrību "BalTfolk", finansiāli atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.